Kadın Gecelik Modelleri

Kadınların vazgeçilmez iç giyim ürünlerinden olan gecelik modelleri birbirinden güzel modelleri ile seçim konusunda zorluk yaşatacak şekilde bol seçenek içermektedir. Rahat geceler için gecelik modelleri üretimi yapan markalar ve gecelikler ile ilgili genel bilgileri bulabileceğiniz bu yazımız ürün seçiminde işinizi kolaylaştıracaktır.

iç giyim

iç giyim

İç giyim markaları gecelik modelleri üzerine oldukça başarılı çalışmalar yapmaktadırlar. Bayanlar tarafından bir çok modeli beğenilen geceliklerin hem tasarımları ve hem de kumaş kalitesi ürün kalitesinde ve satışında önemli roller oynamaktadır. Tabi ki bu maddelerin yanında da aynı zamanda gecelik modellerinin dikiş kalitesi de önem arz etmektedir.

Gecelik modelleri genel olarak üç ana grupta toparlana bilir. Bunlar;
Penye Gecelik Modelleri
Saten Gecelik Modelleri
Fantezi Gecelik Modelleri dir.

Ayrıca evlilik hazırlığı yapan kızlarında çeyiz setlerinde gördüğümüz gecelik modelleri mevcuttur. Çeyiz setlerindeki gecelikler ise genellikle takım halinde satılmaktadırlar.
Gecelik modellerini üreten gecelik markaları arasında ülkemizde özelliklede internet üzerinden satış yapan birkaç markayı sizlerle paylaşalım.
Gümüş gecelik Modelleri
Orkide Gecelik Modelleri
Kom Gecelik Modelleri
Yeni İnci Gecelik Modelleri
Nurteks Gecelik Modelleri
Nilay Gecelik Modelleri
Anıt Gecelik Modelleri
Bone Club Gecelik Modelleri
Le Jardin Gecelik Modelleri
NBB Gecelik Modelleri
Pierre Cardin Gecelik Modelleri

Yukarıda paylaştığımız gecelik modelleri haricinde oldukça şık ürünler üreten gecelik üreticileri de mevcuttur.

Gecelik modellerini hem evde günlük hayatınızda veya özel zamanlarınızda kullanabilirsiniz. Özel zamanlarınızda genellikle bir kadını daha çekici hale getiren saten gecelikler veya fantezi gecelikleri tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda daha rahat bir gecelik içinse penye gecelikleri denemelisiniz. Özelliklede hamile bayanların tercihi olan penye gecelikler hem kullanımı açısından ve hem de teninizle uyumları açısından oldukça ideal ürünlerdir.

Penye gecelik modellerini, saten gecelik modellerini veya fantezi gecelik modellerini güvenli alışveriş sitemiz olan Topuklu Moda http://www.topuklumoda.com/ic-giyim adresimizden temin edebilirsiniz.

Gecelik ve İç Giyim Siparişi

Ülkemizde üretim yapan iç giyim markalarının en çok satan gecelik modellerini ve iç giyim modellerini Topuklu Moda sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. Topuklu moda’da satılan tüm iç giyim ürünleri her markanın orijinal ürünüdür ve markaların garanti kapsamı altındadır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logo

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter picture

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook photo

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ photo

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s